Jak získat bílé zuby

Všichni jsme byli svědky této široce usmívající se kreslené postavičky s nadměrnou velikostí perleťových bílků a zářící hvězda rezonující z očního zubu. Televizní reklamy vždy ukazují, že lidé s bílými zuby se políbí častěji, vypadají mladší a mají mnohem více energie. Jako hloupé, jako to mohou být Cheshire úsměvy a jako zjevně přehnané jako reklamy na bělení zubů, většina z nás zjistí, že jasnější než bílý úsměv nás nutí cítit a vypadat zdravěji, mladší a mnohem živější. Takže pokud je vaše barva zubů poněkud menší, než je žádoucí, jak je získáváte bělejší? Za prvé, vědět, co může způsobit změnu barvy, je klíčem k minimalizaci problému. Pokud konzumujete dostatečné množství sody, kávy nebo jiných tmavě zbarvených tekutin, pokud jste silný kuřák, nebo když konzumujete hodně kyselých potravin, přispíváte k problému. Pokud užíváte určité léky, zvláště tetracyklin, nebo jste jen několik let nad hlavním, mohou být výsledkem žluté nebo hnědé skvrny. Minimalizovat vaši spotřebu některých potravin nebo nápojů vám pomůže, ale pokud jste zjistili, že studánka mládí není zřejmá, nemůžete vrátit hodiny zpět. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je používat kosmetické přípravky bělení - ať už doma nebo v kanceláři zubního lékaře.

Nejméně invazivní, nejpohodlnější a nejméně nákladné způsob, jak bělit zuby, je použití bělicích zubních past. Tyto typy zubních pastí obsahují jemné brusiva, které mohou úspěšně odstranit některé povrchové skvrny a zesvětlit zuby v jednom odstínu. Pokud vám to nesplní, budete chtít vyzkoušet bělící výplně, pásky, gely nebo sestavy na bázi zásobníků, které obsahují různé procento peroxidu karbamidu. Obvykle s aplikací dvakrát denně po dobu 14 dní najednou zažijete mnohem lepší výsledky, které trvají v průměru tři až čtyři měsíce.

Pokud se vaše změna barvy jeví jako odolná vůči komerčním výrobkům, nezačněte hledat úplnou sadu protéz. Je čas shromáždit velké střelné zbraně! Bělidlo v kanceláři je nejrychlejší způsob, jak bělit zuby, zvedání barev z 7 na 9 úrovní s výsledky obvykle trvajícím jeden rok nebo déle. Zatímco se zdá, že je to cesta, bělení zubů tímto způsobem přichází s vyšší cenou a obvykle větší šancí na dočasné zuby a citlivost dásní kvůli silnějším bělicím činidlům.

Obecně platí, že během těhotenství nechcete používat bělicí přípravky na zuby nebo jestliže jste ošetřující matka. Ti mladší 16 let by se měli také vyhnout přípravkům na bělení zubů, protože by mohly dráždit dužinu nebo způsobit její citlivost. Máte-li ústa plná zubních náhrad, máte zcela nový problém. Korunky a výplně nelze zesvětlit a kdo chce skončit s klavírní klávesnicí s úsměvem některých bílých zubů a dalších výplní, které se dříve přizpůsobily poněkud tmavší barvě? Získání bílých zubů nemusí být snahou raketového vědce. Pokud nastavíte realistické očekávání, buďte trpěliví a vytrvalí v procesu, který si vyberete, a možná změníte vaši spotřebu konkrétních potravin a nápojů, které přispěly k zbarvení, budete na vaší cestě k zachování tohoto modelu bílého úsměvu.

stomatologicke potreby

Požární bezpečnost a prevence - bezpečně slavit svátky 15.08.2019
Jak získat bílé zuby 15.08.2019
Líbánky dělat a nedělat 15.08.2019
Jsou vaše pneumatiky pro automobily bezpečné? 15.08.2019
Jak si vybrat LED osvětlení 15.08.2019
Jste nakupování pneumatik? 15.08.2019
3 venkovní věci dělat na dovolené v centrální Floridě 15.08.2019
Informace o žlutých zubech 15.08.2019
Informace o bělení zubů 15.08.2019
Digitální média a jak můžete profitovat 15.08.2019
LED pasik světla: skvělý způsob, jak zlepšit svůj domov design interiéru 15.08.2019
Po cestě k intuici 15.08.2019
Invisalign - jasná volba pro dokonalý úsměv 15.08.2019
Pomáháme psům s úzkostnými břicemi 15.08.2019
Yachtová charta v Turecku 15.08.2019
Módní boty nemusí být nepohodlné boty 15.08.2019
Trpíte bolesti při rozpadu? Zde jsou 5 osvědčených způsobů, jak se z ní zbavit, než se zblázníte 15.08.2019
Instant White Whitening Whitening Review 15.08.2019
Neocenitelné informace pro uživatele ortodontických držáků 15.08.2019