Neocenitelné informace pro uživatele ortodontických držáků

Neocenitelné informace pro uživatele ortodontických držáků

Nicméně díky technologickým průlomům v oboru ortodoncie mohou děti i dospělí mít nyní možnost využívat jemnějších zubních přístrojů - daleko od volného nástřiku z objemné oceli.

Potřeba ortodontických příchytků Možná je to nejdůležitější informace pro uživatele ortodontických pomůcek - co téměř každý požádá, když poprvé uvidí svého specialistu - "Potřebuji je?" Na rozdíl od plnění dutin nebo vytažení zubu, lidé stále potřebují být přesvědčeni o tom, jak mohou jejich pomůcky skutečně pomoci.

Další zřejmá otázka, pokud se ukáže, že je opravdu potřebujete, je - "Jaký typ výložky bych měl použít?" a konečně: "Kolik to stojí?" To jsou jen některé z dostupných informací pro uživatele ortodontických ramín. Když se dostanete k ortodontistu, počáteční kontrola by zahrnovala posouzení vašeho zubního stavu a jaký druh práce vyžaduje.

Jedním z nejčastějších stavů, které potřebují pomoc pro rovnátka, je malokluze. To se týká deformace čelistí nebo špatného zubu a ve skutečnosti pochází z latinských slov, které znamenají "nesprávný skus". Osoba, která má podstavec, má dolní čelist, která se rozprostírá za horní čelist. Ten, kdo má překrývání, má naopak opačnou podmínku.

V obou těchto případech je pro dosažení rovnějších zubů a normálního skusu nutná ortodontická ortéza. V ideálním případě by měla horní čelist mírně klesnout nad dolní čelist. Body vašich molárů by měly být schopné vejít do výklenků opačných molarů.

Informace pro uživatele ortodontických ramín, které dentici dávají, je důležitost oprava kousnutí. Tato ideální pozice udržuje rty a tváře z toho, že jsou kousnuty. Dolní zuby musí také chránit jazyk. Kromě toho správné skusování usnadňuje žvýkání a podávání jídla a může vést k zhoršujícím se podmínkám. Důvodem je to, že zanedbání znesnadňuje čištění zubů a je zde vyšší riziko zubního kazu a chorob dásní (jako je periodontitida nebo zánět dásní).

Dále nesprávný skus, který zůstane neošetřený, může způsobit zbytečné namáhání zubů, svalů a čelistí, což zhoršuje riziko poškození zubu a poruchy temporomandibulárního kloubu. Někdy může být malokluze velmi malá a nebude vyžadovat vůbec žádné příchytky. V těžkých případech může být nutná operace.

Typy ortodontických ramenek Ve skutečnosti je podpěra jen jedním z mnoha nástrojů, které zubař využívá k nápravě malokluzu. Jinou součástí jsou ozubená kola a držáky.

Nejčastějším typem ortodontických ramín jsou závorky. Používají je asi 70% nositelů břemen.

Jazykové šlety jsou ty, které se nosí na vnitřní straně zubů. Jsou dražší, protože jsou navrženy tak, aby byly skryty z pohledu - ve skutečnosti nebudete schopni zjistit, jestli je člověk nosí, dokud nezmiňuje to.

Tradiční kapely jsou dalším typem ortodontických Braces. Tito dávají "pohled kovové ústa" a pomalu se stávají zastaralými.

stomatologicke potreby

Požární bezpečnost a prevence - bezpečně slavit svátky 15.08.2019
Jak získat bílé zuby 15.08.2019
Líbánky dělat a nedělat 15.08.2019
Jsou vaše pneumatiky pro automobily bezpečné? 15.08.2019
Jak si vybrat LED osvětlení 15.08.2019
Jste nakupování pneumatik? 15.08.2019
3 venkovní věci dělat na dovolené v centrální Floridě 15.08.2019
Informace o žlutých zubech 15.08.2019
Informace o bělení zubů 15.08.2019
Digitální média a jak můžete profitovat 15.08.2019
LED pasik světla: skvělý způsob, jak zlepšit svůj domov design interiéru 15.08.2019
Po cestě k intuici 15.08.2019
Invisalign - jasná volba pro dokonalý úsměv 15.08.2019
Pomáháme psům s úzkostnými břicemi 15.08.2019
Yachtová charta v Turecku 15.08.2019
Módní boty nemusí být nepohodlné boty 15.08.2019
Trpíte bolesti při rozpadu? Zde jsou 5 osvědčených způsobů, jak se z ní zbavit, než se zblázníte 15.08.2019
Instant White Whitening Whitening Review 15.08.2019
Neocenitelné informace pro uživatele ortodontických držáků 15.08.2019